Haiyan Sanxin Çelik Boru Co, Ltd

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd.

Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd. Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd.
SANXIN FABRİKASI KAPISI Ofis Ofis FABRİKA ÜRETİMİ RESİM FABRİKA ÜRETİMİ RESİM FABRİKA ÜRETİMİ RESİM SANXIN FABRİKASI KAPISI Laboratuvar Laboratuvar Laboratuvar

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : SanXin
Yıllık satış : 10million-15million
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 50% - 60%
Haiyan üç Xin Çelik Boru Co, Ltd Temmuz 1997'de, özel işletmelerden birinde bilimsel araştırma, üretim, sanayi ve ticaret koleksiyonu kurulmuştur. Şirket yaklaşık 45000000 yuan sabit varlıkları ile, yaklaşık 70 dönüm, 25.000 metrekareden fazla inşaat alanı bir alanı kaplamaktadır.

Şirket, her türlü yüksek hassasiyetli soğuk çekilmiş yağ silindiri, silindir, otomobil silindiri ve diğer otomotiv parçaları ve çelik boru işletmesinin bileşenlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Ayrıca her türlü özel şekilli çelik boru, deniz borusu, yüksek ve alçak basınç kazanı borusu. Ürünün maksimum dış çapı 350 mm'ye ulaşabilir ve duvar kalınlığı 0,5 mm ila 30 mm arasındadır.

Ürünler yaygın olarak otomobil, kriko, demiryolları, nükleer güç, basınçlı borular, çevre koruma ekipmanları, madencilik makineleri, kimya sanayi, askeri sanayi, tekstil ve diğer alanlarda kullanılmaktadır. Ürünler çok sayıda kullanıcı tarafından övgüyle Avrupa, Güney Amerika ve diğer yerlere ihraç edilmektedir. Şirketin üretim ölçeği ve teknik seviyesi iyileştikçe, şirketin çeşitli sektörlerdeki itibarı kademeli olarak iyileşti

İl ekonomik kalkınma bölgesi bölgesinde yer alan şirket konumu, Haiyan köprüsü, Hangzhou Körfezi Köprüsü kuzey yönlü yan çıkış ve Şangay Hangzhou otoyol hattı (Doğu Caddesi) ve Zhajiasu otoyol kavşağı, Şangay, Zhapu Hangzhou 80 kilometre, 3 kilometre uzaklıkta yer almaktadır 90 kilometre, Suzhou 80 kilometre, trafik çok uygun.

İletişim bilgileri
Haiyan Sanxin Steel Tube Co., Ltd.

Faks: 86-573-86813999

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin